SIMPLISTIC – blog lifestylowy

Zdjęcia itp.
Witajcie moi drodzy! Zważywszy na fakt, iż jest to tzw. blog lifestylowy doszłam do wniosku, że dlaczego nie piszę tu więcej o swoim życiu (oczywiście z rozsądkiem) i nie zamieszczam więcej "lifestylowych" zdjęć (?). No i dzisiaj właśnie nadszedł czas na takie typowo chilloutowy post. Może zacznę od tego co u mnie słychać... A słychać (niestety) niewiele. Uczelnia -> praca -> dom no i tak przez większą część tygodnia. Miejmy nadzieję, że niebawem będę miała choć odrobinę więcej czasu. Obejrzałam przed chwilą najnowszy odcinek nowego sezonu "90210" i szczerze powiedziawszy myślałam, że będzie lepszy. Do nadrobienia została mi jeszcze "Plotkara" i "Pamiętniki wampirów". :) A niby studenckie życie jest takie na luzie... Mój kierunek powoli zaczyna mnie przerażać, jedyną dobrą rzeczą jest fakt, iż dobrze dogaduję się z członkami (a raczej członkiniami) grupy. :) Koniec "biadolenia", zapraszam do obejrzenia kilku zwykłych, najzwyklejszych zdjęć...


Nie potrafię powiedzieć Wam jak często pojawiać się będą posty. Będę starała się robić to najczęściej jak tylko mogę, ale nie obiecuję dużo.

Zapraszam również do polubienia mojego bloga na Facebook'u.

Pozdrawiam!

16 komentarzy

 1. Pierwsze zdjęcie ma coś w sobie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm, ja jestem na czwartym roku studiów. I ani przez moment nie mogę powiedzieć, że były lajtowe. Godzin mam więcej niż na etacie. Na szczęście w tym semestrze się bronię, zostanę panią inżynier i uciekam stamtąd jak najdalej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja również jestem rozczarowana 90210, ale także Plotkarą! myślę, że już czas na zakończenie tych seriali:P lubię takie mixy zdjęć :), A.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia klimatyczne i takie..jesienne ; ) Wszystko będzie dobrze zobaczysz. A co studiujesz ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. te wszystkie zdjęcia są naprawdę świetne, mają w sobie coś wyjątkowego.
  Nie wiem czy pytałam, ale jeśli tak to zapytam drugi raz, co studiujesz?:)

  OdpowiedzUsuń
 6. A dla mnie są cudne te foty... :) wiec nie gadaj ze to jakies zwyklaki :P

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo mi się podobają zdjęcia <3

  zapraszam http://infinitely16.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 8. dodaję do obserwowanych :*

  OdpowiedzUsuń

© 2012 - 2017 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!@ SIMPLISTICBLOG