SIMPLISTIC – blog lifestylowy

Recenzje kosmetyków dla mężczyzn


Witajcie kochani! Od razu mówię, że dzisiejszy post będzie nieco nietypowy, zważywszy na fakt, iż recenzja, o której mowa jest w jego tytule napisana została przez... mojego Narzeczonego, który miał przyjemność testować trzy powyższe kosmetyki dzięki życzliwości drogerii Merlin.pl . Nie przedłużam, tylko zapraszam na dalszą część wpisu...

PAT&RUB ( dostępny tutaj ) - kosmetyk zasługujący na wysoką ocenę. W swoim składzie zawiera tylko składniki naturalne, które łagodnie i skutecznie myją skórę ciała. Jego zapachu mogą pozazdrościć najbardziej luksusowe SPA. Po umyciu skóra nie jest wysuszona. Jedyną wadą jest cena jednak w stosunku do jakości można ją śmiało wyeliminować.

Tołpa ( dostępny tutaj ) - żel do mycia twarzy, który po pierwszym użyciu staje się niezbędnym kosmetykiem każdego mężczyzny. Jest niezwykle wydajny i skuteczny. Skóra po umyciu jest odświeżona oraz zdrowiej wyglądająca. Świetny zapach oraz delikatny peeling zasługują na obiektywną pochwałę.
Dr Irena Eris ( dostępny tutaj ) - delikatny krem do twarzy oraz pod oczy. Zadba o najbardziej wrażliwą skórę. Skutecznie nawilża, odżywia oraz pięknie pachnie. Obowiązkowa pozycja dla tych, których skóra twarzy jest podatna na przesuszenia. Zadowolą się nim wszyscy dbający o zdrowie i dobry wygląd swojej skóry twarzy.

Jeżeli miałbym wskazać swojego faworyta to po długim namyśle byłby nim PAT&RUB :).

Jak widzicie, nie tylko kobiety potrafią pisać recenzje kosmetyków. :) Niebawem walentynki, więc może dobrym pomysłem byłoby obdarowanie Ukochanego jednym z powyższych kosmetyków?

Pozdrawiam,
paulinab© 2012 - 2017 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!@ SIMPLISTICBLOG