SIMPLISTIC – blog lifestylowy

Kilka słów o Promoszop*
blog lifestylowy
Myślę, że nie nie tylko ja robiąc zakupy staram się wykorzystywać dostępne kupony rabatowe (często dodawane do magazynów), aby kupić więcej za mniej. Niestety nie miałam zielonego pojęcia o istnieniu strony internetowej, która jest kopalnią wszelkich rabatów i kuponów promocyjnych ważnych nie tylko w określone dni miesiąca. O czym mowa? O Promoszop!

Promoszop jest stroną internetową umożliwiającą szybkie odnalezienie zniżek, informacji o wyprzedażach, bonach itp. dostępnych we wszystkich głównych sklepach internetowych.
Możecie również polubić fanpage Promoszop, na którym zamieszczane są informacje o najnowszych promocjach, a także organizowane konkursy (do dzisiaj (12.12) trwa konkurs, w którym do wygrania jest 1000zł, 600zł lub 400zł na dowolne zakupy w Zalando!).

Fanpage Promoszop:

.

Poniżej przedstawiam trzy możliwości wyszukiwania informacji na temat promocji dostępnych aktualnie w naszych ulubionych sklepach:

1) Za pomocą pola "Szukaj"

2) Przy użyciu zakładki "Sklepy od A-Z"

3) Za pośrednictwem zakładki z kategoriami sklepów

.

W jaki sposób użyć bonu po znalezieniu interesującego nas sklepu?


Klikamy przycisk "Sprawdź promocję", po tym wyświetli nam się jeden z poniższych komunikatów:

powyższy kod wykorzystany zostaje podczas składania zamówienia na oficjalnej stronie internetowej sklepu, natomiast poniższy tekst:

informuje nas, iż kupon rabatowy jest już aktywny na stronie sklepu, tj. ceny są już obniżone.


Jak widać powyżej korzystanie z możliwości, które oferuje nam strona Promoszop jest naprawdę proste! Myślę, że tego typu "bonusy" przydadzą się zwłaszcza teraz podczas kupowania prezentów świąteczych dla najbliższych! :)


A czy ktoś z Was znał wcześniej ową stronę? Korzystał z niej? :)


Pozdrawiam,
paulinab* Wpis sponsorowany.

3 komentarze

 1. Oo pomocna strona :)
  Klikniesz u mnie w baner Sheinside i Aupie ?. Odwdzięczę się poleceniem bloga :* niikablog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno teraz będę z niej korzystać. Dziękuję!:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna wiedzieć o Promoszop. W dzisiejszych czasach, wiele miejsc zapewnić kupon kody. Internetowe serwisy kuponowe są najlepszym źródłem dla oszczędzania pieniędzy podczas zakupów on-line.

  OdpowiedzUsuń

© 2012 - 2017 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!@ SIMPLISTICBLOG