SIMPLISTIC – blog lifestylowy

blog lifestylowy
Myślę, że nie nie tylko ja robiąc zakupy staram się wykorzystywać dostępne kupony rabatowe (często dodawane do magazynów), aby kupić więcej za mniej. Niestety nie miałam zielonego pojęcia o istnieniu strony internetowej, która jest kopalnią wszelkich rabatów i kuponów promocyjnych ważnych nie tylko w określone dni miesiąca. O czym mowa? O Promoszop!

Promoszop jest stroną internetową umożliwiającą szybkie odnalezienie zniżek, informacji o wyprzedażach, bonach itp. dostępnych we wszystkich głównych sklepach internetowych.
Możecie również polubić fanpage Promoszop, na którym zamieszczane są informacje o najnowszych promocjach, a także organizowane konkursy (do dzisiaj (12.12) trwa konkurs, w którym do wygrania jest 1000zł, 600zł lub 400zł na dowolne zakupy w Zalando!).

Fanpage Promoszop:

.

Poniżej przedstawiam trzy możliwości wyszukiwania informacji na temat promocji dostępnych aktualnie w naszych ulubionych sklepach:

1) Za pomocą pola "Szukaj"

2) Przy użyciu zakładki "Sklepy od A-Z"

3) Za pośrednictwem zakładki z kategoriami sklepów

.

W jaki sposób użyć bonu po znalezieniu interesującego nas sklepu?


Klikamy przycisk "Sprawdź promocję", po tym wyświetli nam się jeden z poniższych komunikatów:

powyższy kod wykorzystany zostaje podczas składania zamówienia na oficjalnej stronie internetowej sklepu, natomiast poniższy tekst:

informuje nas, iż kupon rabatowy jest już aktywny na stronie sklepu, tj. ceny są już obniżone.


Jak widać powyżej korzystanie z możliwości, które oferuje nam strona Promoszop jest naprawdę proste! Myślę, że tego typu "bonusy" przydadzą się zwłaszcza teraz podczas kupowania prezentów świąteczych dla najbliższych! :)


A czy ktoś z Was znał wcześniej ową stronę? Korzystał z niej? :)


Pozdrawiam,
paulinab* Wpis sponsorowany.

3 komentarze

 1. Oo pomocna strona :)
  Klikniesz u mnie w baner Sheinside i Aupie ?. Odwdzięczę się poleceniem bloga :* niikablog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno teraz będę z niej korzystać. Dziękuję!:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna wiedzieć o Promoszop. W dzisiejszych czasach, wiele miejsc zapewnić kupon kody. Internetowe serwisy kuponowe są najlepszym źródłem dla oszczędzania pieniędzy podczas zakupów on-line.

  OdpowiedzUsuń

© 2012 - 2017 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!@ SIMPLISTICBLOG