SIMPLISTIC – blog lifestylowy

Interiors
Dawno nie publikowałam wpisu z inspiracjami, a że naprawdę lubię je tworzyć, postanowiłam dzisiaj podzielić się z Wami pomysłami na wystrój wnętrz. W większoœci głównš rolę odgrywa kolor biały, którego akurat w moim pokoju jest najmniej (tutaj zobaczyć możecie zdjęcia mojego pokoju). Nie zmienia to jednak faktu, że szaroœć, biel i wszelkie odcienie beżu to kolory, które na pewno pojawiš się w moim domu/mieszkaniu. :)

Te i więcej zdjęć znaleŸć możecie na moim blogu na Tumblr, gdzie kolekcjonuję swoje inspiracje (zarówno te dotyczšce wnętrz jak i mody, urody itp.). :)


A jakie kolory Wy preferujecie w wystroju wnętrz? :) 


5 komentarzy

 1. Moim ogromnym marzeniem jest sypialnia z wieelkim łóżkiem i milionem poduszek na nim :D!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie inspiracje :))
  wuess.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie biel to mój ulubiony kolor, jeśli chodzi o wnętrza. Z pewnością kiedyś sama bedę miala taką sypialnie w swoim :) Pozdrawiam, zapraszam na nowy wpis ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie białe kolory w pokoju :) niedługo będę miała remont i właśnie taki kolor będzie dominował w moim pokoju :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Biel - kocham. Ogólnie biel to musowy kolor mojej przyszłej kuchni (mama łapie się za głowę, bo to przecież niepraktyczne :D ) Jednak sypialnie to był wolała uzupełnić białymi dodatkami niż pod ten kolor ją stylizować.
  pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń

© 2012 - 2018 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!WRÓĆ NA GÓRĘ