SIMPLISTIC – blog lifestylowy

I love my sweet home
Wiem, że lubicie wpisy, w których prezentuję swoje inspiracje dotyczące wystroju wnętrz. Dzisiaj jednak postanowiłam podzielić się z Wami zdjęciami, na których prezentuję sposoby wykorzystania wolnych przestrzeni w ciekawy sposób. Chodzi tu oczywiście o dodatki, które nadadzą wnętrzu wyrazistości i charakteru.

Zawsze powtarzam, że jeśli chodzi o mój gust to jego hasłem przewodnim jest minimalizm i prostota. Lubię jednak, gdy drobne elementy wystroju sprawiają, iż pomieszczenie nabiera ciepła i przytulności. :)

Jak wspomniałam w ostatnim wpisie, najbliższe dwa miesiące spędzam w Holandii i aktualnie liczę na poprawienie się pogody, gdyż znalazłam wspaniałe miejsce, zdjęciami którego muszę się z Wami podzielić! :)


A jaki wystrój wnętrz Wy preferujecie? 


9 komentarzy

 1. jakie śliczne ! szczególnie te malutkie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę miłego wyjazdu :))

  OdpowiedzUsuń


 3. kocham piękne miejsca, dlatego czekam na zdjęcia które wstawisz. W Holandii masz rodzinę, jeśli mogę spytać? bo 2 miesiące to baardzo długo :) ale skoro spędzisz tam tyle czasu to myślę, że strasznie lubisz tam być.

  a co do wystroju, to też jestem zwolenniczka minimalizmu. nie lubię ciężkich przestrzeni, raczej delikatne i nie wytwarzajacego bałaganu :)

  ~szantii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsza dekoracja najciekawsza. Tak miło wygląda, że "zabieram" pomysł do swojego mieszkania ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsza dekoracja najciekawsza. Tak miło wygląda, że "zabieram" pomysł do swojego mieszkania ;)

  OdpowiedzUsuń

© 2012 - 2017 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!@ SIMPLISTICBLOG