SIMPLISTIC – blog lifestylowy

Favorite quotes
Czy też spotykasz się z sytuacją, gdy zupełnie przypadkowo jakiś cytat tak bardzo zwraca Twoją uwagę, że przez jakiś czas po jego przeczytaniu nie możesz wypędzić go ze swojej głowy? Przyznam, że mi się to zdarza, nie często, ale jednak. I tak było właśnie z cytatem widniejącym na głównym zdjęciu tego wpisu. Już nie pamiętam w jakich okolicznościach się na niego natknęłam, ale do dzisiaj uważam, iż zdanie to jest jednym z najprawdziwszych jakie miałam okazję czytać. 

Dzięki uprzejmości firmy HiCustom miałam możliwość zaprojektowania swojej własnej koszulki, więc długo się nie zastanawiając zdecydowałam, iż hasło "Some people are so poor, all they have is money" jest czymś co z chęcią zobaczę na swojej osobiście zaprojektowanej bluzce. Jest to mój pierwszy element górnej części garderoby, który ma jakikolwiek napis, więc chciałam, aby był on oryginalny i nieoklepany. Osobiście jestem naprawdę zadowolona zarówno z wyglądu samego nadruku jak i jakości wykonania. 

A jaki cytat jest Twoim ulubionym? 

P.S. Tak, dostałam koszulkę za darmo, w ramach współpracy - tak w ramach wyjaśnienia. :)

7 komentarzy

 1. Mój ulubiony cytat to Every moment is good to change everything ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja właściwie nie mam jakiegoś ulubionego cytatu, ale jest duże które zapadają mi w pamięć. Niektóre z nich dały mi totalnego kopa do działania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny cytat, bardzo prawdziwy. Niektóre sentencje same wciskają się w pamięć.. :] Pomysł na zaprojektowanie bluzki jest bardzo oryginalny. Ja również robię czasem ubrania, ale wybieram farby, pisaki i własne ręce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. "To see a world in a grain of sand
  and a heaven in a wild flower
  hold infinity in the palm of your hand
  and eternity in an hour"

  Zawładnęło to mną tak, że mam zamiar sobie to wytatuować, cytat ten pochodzi z dzieła angielskiego poety Williama Blake'a "Auguries of Innocence".

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja bym użyła "If you reject the ones you love you'll find yourself cold and broken again" mojego ulubionego zespołu Architects i równie wielbionego przeze mnie kawałka Red Eyes. Choć koszulka mi się nie podoba, bo ta klasyczna czcionka drażni oczy grafika ( lol ) to i tak zainteresowałam się firmą i lecę ogarnąć, co proponują <3

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny cytat!
  ja użyłabym "good friends meet in poverty"

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja w sumie jakoś nie mam ulubionego cytaty,chociaż ostatnio spodobał mi się z serialu pretty Little Liars "Dwójka może zatrzymać sekret tylko wtedy, kiedy jedno z nich jest martwe. "
  Świetna bluzka i napis też *o* Może zrobisz jakiś outfit z ta bluzką? :D <3

  OdpowiedzUsuń

© 2012 - 2017 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!@ SIMPLISTICBLOG