SIMPLISTIC – blog lifestylowy

Filmy, które polecam
Po raz pierwszy na blogu prezentuję listę filmów, które moim zdaniem zasługują na Twoją uwagę i czas. Niektóre z poniższych pozycji oglądałam kilka razy i za każdym razem byłam nimi zachwycona równie mocno jak podczas pierwszego z nimi "spotkania". 

Oczywiście opinie na temat filmów (jak i książek) to kwestia indywidualna, więc z ogromną chęcią poznam Twoje zdanie na temat którejś z produkcji, której plakat zobaczyć możesz poniżej! :)

Liczę również na to, że i Ty polecisz mi ekranizację, która Tobie szczególnie przypadła do gustu!

PLAKATY POCHODZĄ ZE STRONY FILMWEB.PL


12 komentarzy

 1. Z tej listy najbardziej podobały mi się "Dziewczyna z tatuażem" i "Siedem dusz". Za to wczoraj w tv akurat leciała "Szkoła uczuć" i przyznam, że szybko mnie uśpiła.

  Polecam Ci obejrzenie takich filmów jak "Mr. Nobody" (uwielbiam, widziałam już kilka razy), "Gra Endera" i "Transcendencja". Pewnie znalazłoby się więcej tytułów, ale te pierwsze przyszły mi na myśl. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ostatnio oglądałam "Curfew" i "Mój przyjaciel Hachiko" piękne filmy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z powyższych filmów oglądałam tylko Gwiazd Naszych Wina i Szkołę uczuć - ten drugi również przypadł mi do gustu! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gwiazd naszych wina to zdecydowany mój faworyt ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Szkoła uczuć" po raz pierwszy udało mi się ją oglądnąć do końca, dopiero wczoraj! Ale jeśli chodzi o ten typ filmów to mój faworyt. Jestem też ciekawa "Gwiazd naszych wina", czekam na film, który dorwę w Internecie :) Lubię, a wręcz uwielbiam, jeśli chodzi o komedie romantyczne, "To tylko seks".

  OdpowiedzUsuń
 6. Och, widziałam każdy z wymienionych przez Ciebie filmów! Najnowszy z faworytów (nie tylko film, bo i książka) to własnie Gwiazd Naszych Wina, jest cudowny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Większość filmów sama zdecydowanie bym poleciła! "Gwiazd naszych wina" i "Bez mojej zgody" to moi ulubieńcy wszechczasów, mogę to oglądać na okrągło, jednak nigdy mi się nie znudzi :)

  OdpowiedzUsuń
 8. sporo z pozycji widziałam i zgadzam się z tym jak najbardziej ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. 'Chłopiec w pasiastej piżamie' wycisnął ze mnie tyle łez,że nie potrafię oglądać tego filmu po raz drugi.

  OdpowiedzUsuń
 10. uwielbiam film "Gwiazd naszych wina" :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Widzę kilka filmów które widziałam i bardzo je lubię. Polecam Mr. Nobody, Jeden dzień, Requiem dla snu, About time. Patrząc na filmy które poleciłaś, powinny Ci się spodobać :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie oglądam z tego tylko "Kaznodzieja z karabinem", "Prawo Zemsty", "Między wierszami" i "Uprowadzona". Muszę to nadrobić! Reszta jest świetna! :)

  OdpowiedzUsuń

© 2012 - 2018 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!WRÓĆ NA GÓRĘ