SIMPLISTIC – blog lifestylowy

I'm back!
Za mną jeden z najintensywniejszych weekendów jakie miałam okazję do tej pory przeżyć. O swoich planach wspominałam Ci w tym wpisie, aktualnie jest już niestety po wszystkim. Wiesz jak to jest gdy praktycznie odlicza się dni do jakiegoś wydarzenia, a gdy jest już po wszystkim odczuwasz lekką pustkę i niedowierzanie, że to już się stało? Ja mam tak właśnie teraz. 

Dla niektórych odwiedzenie Londynu nie jest czymś wyjątkowym, dla mnie wręcz przeciwnie i szczerze powiedziawszy (lub napisawszy, jak kto woli) nadal nie wierzę, że miałam okazję zobaczyć na własne oczy to piękne miasto, bo... tak, Londyn jest piękny.

Wszystkie zdjęcia z mojego krótkiego pobytu pojawią się w następnym wpisie (lub w dwóch następnych, jeszcze nie do końca wiem jak to przedstawię), jednak uprzedzam, nie będzie tam nic odkrywczego (tak mi się przynajmniej wydaje). 

A na co Ty bardzo czekałaś, a gdy było po wszystkim żałowałaś, że to... już?


13 komentarzy

 1. Taak, znam to uczucie! Jak to powiedziała Ania z Zielonego Wzgórza "Oczekiwanie na coś to już połowa radości." :)
  W tamtym roku miałam okazję być w Londynie, uwielbiam to miasto!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowicie zazdroszczę pobytu w Londynie, marzę o tym od kilku lat..

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze, lepiej się czytało Twoje wpisy kiedy były adresowane w formie wieloosobowej ("wam", "was" zamiast "ciebie", "tobie"...)

  Czekam na zdjęcia ze zniecierpliwieniem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, wezmę to pod uwagę pisząc kolejne posty! :)

   Usuń
  2. Właśnie lepiej jest, jak zwracasz się bezpośrednio do czytelnika, a nie do nieokre slonej w czasoprzestrzeni grupy widmo.

   Usuń
 4. jak odwiedzenie Londynu być niczym wyjątkowym
  To jedno z moich największych marzeń!
  Czekam na zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja nie miałam okazji jeszcze odwiedzić Londynu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oczywiście, że jestem z Piły :) Co do tych pomadkach w kredce - polecam czerwień. Cudo! :) trzymaj się cieplutko w te chłodne dni :*

  OdpowiedzUsuń
 7. W Londynie byłam raz w swoim życiu i powiem, że bardzo mi się podobało. Choć i tak kocham Edynburg i bardzo chciałabym się tam przenieść na studia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla mnie odwiedzanie nowych miejsc samo w sobie jest niesamowitym przeżyciem. Nawet jeśli nie ma tam niczego niezwykłego, to ja i tak jestem oczarowana otoczeniem, widokami i wszystkim, co do tej pory było mi obce. Wiele razy gdy coś następuje w moim życiu, pewne wydarzenie ale później się kończy, żałuję że tak szybko to mija, ale mam nadzieję że te lepsze wydarzenia jeszcze się powtórzą :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja w następnym roku planuje wycieczkę do Londynu, nie mogę się doczekać :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Borze, jak się stęskniłam!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Znam to uczucie, towarzyszy mi bardzo często, nawet przy błahych sytuacjach. :)

  OdpowiedzUsuń

© 2012 - 2017 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!@ SIMPLISTICBLOG