SIMPLISTIC – blog lifestylowy

2014 lifestyle favorites
Kochani, coś czuję, że jeszcze kilka wpisów poświęconych będzie wspominkom z roku 2014, planom na 2015 itp. Macie coś przeciwko? 

Dzisiaj chcę się skupić na niekosmetycznych ulubieńcach, czyli ulubieńcach... lifestylowych, tj. wszystkich rzeczach, momentach które skradły moje serce w ubiegłym roku. Co zalicza się do tej grupy? Zdecydowanie decyzja o rozpoczęciu ćwiczeń, aktualnie nie wyobrażam sobie momentu, w którym mogłabym to rzucić i zaprzepaścić ostatnie kilka miesięcy dość ciężkiej pracy nad własnym ciałem. Kolejnym punktem jest zakup wymarzonej lustrzanki, w co, szczerze powiedziawszy, nadal nie wierzę, no bo... ja mam lustrzankę? Wow! Trzecią rzeczą jest zakup nowego telefonu. Samsung Galaxy Grand 2 to zdecydowanie coś czego potrzebowałam, zamiast starej już Nokii Lumii, szczerze polecam! Wypad nad morze ze znajomymi ze studiów, oraz inne imprezy w ich towarzystwie to coś, co wprost musi znaleźć się w zestawieniu ulubieńców. Podobna sytuacja dotyczy weekendu w Londynie, który mimo ogromnej intensywności zwiedzania był po prostu cudowny. W stolicy Anglii spotkałam się również z przesympatyczną czytelniczką mojego bloga, pozdrawiam Marta! :*

Podsumowując, mimo kilku niemiłych sytuacji, o których staram się nie myśleć, rok 2014 był dla mnie rokiem bardzo udanym, mam tylko nadzieję, że 2015 również mnie nie zawiedzie! :)

Teraz Wy wymieńcie chociaż 2 ulubieńców roku 2014, oczywiście niekosmetycznych! :)

P.S. Nareszcie jestem posiadaczką bezprzewodowego pilota i statywu do aparatu w związku z czym możecie spodziewać się (jeszcze) większej ilości tego typu lifestylowych wpisów. Jesteście za? :>
Dziękuję serdecznie swojej imienniczce z bloga POLINSKA za umiejscowienie mnie w gronie swoich ulubionych blogów. Zrobiłaś mi mega niespodziankę Kochana! <3

16 komentarzy

 1. Piękne zdjęcia! Fajnie, że masz teraz stawtyw i pilot, już nie mogę doczekać się twoich nowych zdjęć, a jeżeli chodzi o posty lifestylowe to jestem za!!! :)

  http://mademoisellejuliet.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim ulubieńcem niekosmetycznym w tym roku są zdecydowanie nowe meble, których szukałam od bardzo dawna :) Cieszę się, że moja "niespodzianka" sprawiła Ci radość! Miłego dnia Kochana :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie rok 2014 był słaby, ale wierzę, że ten będzie ekstra!
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Moi ulubieńcy 2014? Na pewno to, że nareszcie dostałam laptopa, bo korzystanie z komputera stacjonarnego było dla mnie katorgą, moja średnia 5,0 i wyjazd z przyjaciółkami do kina na film ,,Kosogłos'' :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj ten rok był udany :)
  U mnie też decyzja o ćwiczeniach była jedną z lepszych- niestety teraz mam chwilę przerwy ze względu na chorobę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. moim niekosmetycznym ulubieńcem jest zakup nowego aparatu foto, co prawda nie lustrzanka, ale jakość zdjęć jest lepsza od poprzedniego :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam Twoje posty :D no i przepiękne zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Like it!

  xx
  Christina S.
  http://bychristina.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Robisz śliczne zdjęcia, które nadają klimatu twojemu blogowi :)
  Na pewno będę wpadać tutaj częściej ! :*
  Zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. Jedną z najmilszych rzeczy jakie wspominam z poprzedniego roku to obóz we Włoszech, było cuudownie (:

  OdpowiedzUsuń
 11. Masz bardzo fajny telefon .
  Ja bardzo dobrze wspominam koncert zespołu LemON który był cudowny
  http://pauline-memories.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja w 2014 poznałam miłość życia i dzięki temu spędzam z nim każda chwilę dnia, dzieląc jedno łóżko na dwóch! Najpiękniejsze chwilę w 2014!!!)

  OdpowiedzUsuń
 13. Moim ulubieńcem 2014 roku jest... hmm... chyba wyjazd na Majorkę. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. widzę, że 2014 był dla ciebie bardzo udany ;) śliczne zdjęcia ♥

  OdpowiedzUsuń
 15. Ciężko coś tak znaleźć nagle,ale napewno zalicze ten rok do udanych pod względem wyjazdów i przygód :)

  OdpowiedzUsuń

© 2012 - 2017 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!@ SIMPLISTICBLOG