SIMPLISTIC – blog lifestylowy

Take&go
Jeśli jesteście ze mną od dłuższego czasu, to z pewnością wiecie, że uwielbiam kawę (herbatę również, ale latte rządzi!). Często zastanawiałam się nad zakupem kubka termicznego, który umożliwiłby mi posiadanie swoich ulubionych napojów "zawsze" przy sobie. I - jak nie trudno się domyślić - właśnie taki kubek trafił w moje ręce. Strasznie żałuję, że nie stało się to wcześniej, gdyż wraz z końcem roku akademickiego jego użytkowanie z pewnością nie będzie tak intensywne, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - będę miała w czym nosić ulubioną kawę jesienią. ;)
Kubki zamykają się na tzw. klik, mają pojemność 500ml i... są dostępne w przepięknych kolorach, znajdziecie je na stronie witeks.pl!

Zgadniecie który jest mój (drugi daję R.)?

P.S. W końcu udało mi się kupić foremki do lodów (co prawda małe, ale są!) i... czekam na propozycje przepisów - dietetycznych, of course! :)

8 komentarzy

 1. Och kawo, dlaczego jesteś taka potrzebna w życiu?! Haha. Ja staram się oduzależnić, ale ciężko mi to idzie.. A kubki są świetne i ciężko mi stwierdzić, który zachowasz dla siebie, jednak obstawiam ten szary :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm... Czyżby niebieski byłby dla R??? Hahaha. Co do foremek do lodów, to i ja się przymierzam do ich kupna. Mam blender, truskawki ale gdzie foremki???

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydałby mi siętaki, kocham kawę!;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Są teraz bardzo modne :) i idealnie przysłużą się w chłodniejsze dni :D Chyba sama będę musiała zimą w taki kubek zainwestować ale beze w nim nosi tylko herbatkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja stawiam że twój jest niebieski?

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne rozwiązanie! Zastanawiam się nad jego kupnem :)
  _________
  BLOG

  OdpowiedzUsuń
 7. Rzeczywiście świetne te kubki ;)
  Muszę sobie takowy zakupić !

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ładnie wygląda, też myślę nad zakupem takiego kubka :p

  OdpowiedzUsuń

© 2012 - 2017 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!@ SIMPLISTICBLOG