SIMPLISTIC – blog lifestylowy

New in
Miałam w planach regularną publikację wpisów i jak widać, jednak słabo mi to wychodzi. Wszystko za sprawą napiętego grafiku (czyt. praca). Mam jednak nadzieję, że w najbliższej przyszłości znajdę więcej czasu na bloga (na stronie bloga na Facebooku jestem nieco częściej, więc zapraszam tutaj). 
Chciałam również poinformować, że jedna z moich ulubionych blogerek Karina z bloga Karina in Fashionland po ponad roku ciszy w końcu do nas wróciła. Jeśli nie znacie jej bloga (o dziwo!), to zachęcam do zajrzenia, a jeśli uwielbiacie ją równie mocno, jak ja to... nadrabiajcie najnowszy wpis! :)
Poniżej przedstawiam mój najnowszy nabytek – cienki sweterek w kolorze brudnego różu o luźnym, asymetrycznym kroju. W ostatnim czasie właśnie takie kroje najbardziej mi odpowiadają i to w nich najlepiej się czuję (do tego obowiązkowo rurki lub wąska spódniczka). 

A w czym Wy najlepiej czujecie się najlepiej?

SWETER – NEW YORKER

P.S. Znacie jakieś fajne blogi lifestylowe/fotograficzne? :)

7 komentarzy

 1. Swterek uroczy :D Bardzo w moim typie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. A znam takiego bloga... MÓJ :) hihi. Piękny sweterek. Co do publikacji postów to cię rozumiem, mam to samo. Ciągle brakuje mi czasu na cokolwiek a co dopiero na bloga. Teraz zamierzam się spiąć bo chcę go co nieco zmienić :)

  Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Praca to jednak priorytet ;) nic dziwnego więc, że masz problem z regularnością. Do Kariny zaglądam regularnie ;) pozdrawiam i zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać że sweterek przyjemny :) Blog Lifestylowy? :> Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo lubię ten kolor!;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładny kolor, na pewno Ci pasuje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny sweterek. Będzie pasował do wielu rzeczy.

  OdpowiedzUsuń

© 2012 - 2017 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!@ SIMPLISTICBLOG