SIMPLISTIC – blog lifestylowy

Od nowa
📅     

Od nowa

Kochani, po dwóch tygodniach ciszy na blogu przychodzę do Was z nowym wpisem. Kilka tygodni temu wspominałam o tym, iż już w październiku czeka mnie (i mojego R.) przeprowadzka. Od środy spędziliśmy mnóstwo czasu na doprowadzaniu naszego aktualnego miejsca zamieszkania do stanu, który będzie odzwierciedlał to, czego zarys mieliśmy od jakiegoś czasu w głowach. Na szczęście (!) plan się udał i piszę teraz do Was z kanapy, która jest jednym z elementów tworzących to mieszkanie miejscem, do którego po prostu chcemy wracać.

Jeśli jesteście zainteresowani wpisami o naszym „małym gniazdku” to piszcie w komentarzach. ;) Cały czas zajmujemy się jego upiększaniem, więc wszelkie strony/sklepy z akcesoriami do domu będą mile widziane!

Gdzie teraz stacjonujemy? W Poznaniu! Dziewczyny, jeśli jesteście zainteresowane pójściem na kawkę, to piszcie! ;)Jeśli jesteście studentami, bądź po prostu lubicie podróżować po Polsce, to polecam Wam stronę http://kwaterydlafirm.pl/, w ofercie której znajdziecie 60 lokalizacji, 900 miejsc noclegowych, w tym hotele w każdej dzielnicy Wrocławia. Szeroki wybór mieszkań i pokoi o różnych standardach: apartamenty, hotele robotnicze, domy studenckie. Oferta zarówno dla pracowników firm jak i dla osób prywatnych. A wszystko to w konkurencyjnych cenach!

Post przypadł Ci do gustu?
Polub go lub udostępnij znajomym:


10 komentarzy

 1. Witamy <3 i liczymy na wiecej postów !

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna alternatywa dla popularniejszych stron z kwaterami, w tym roku prowadze bardziej osiadły tryb ale kto wie jak to bedzie od stycznia :) Cudowne zdjęcie !

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że wróciłaś i cieszę się, że jesteś :-) chętnie poczytam o nowym mieszkanku :) pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogłaś się przeprowadzić do Wrocławia? :( Musimy kiedyś rozkminić jakieś spotkanie kochana!

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że mam tak daleko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja do Poznania mam trochę daleko ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, że już jesteś ;-) Bardzo chętnie poczytam o Waszym nowym gniazdku - uwielbiam home decor! ;-)

  OdpowiedzUsuń

© 2012 - 2017 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!@ SIMPLISTICBLOG