SIMPLISTIC – blog lifestylowy

Ciekawe miejsca w sieci #3
📅     

Ciekawe miejsca w sieci #3

inspirujące strony

Po raz kolejny przychodzę do Was z postem dotyczącym mojej subiektywnej listy stron, które uważam za ciekawe (tutaj znajdziecie pierwszy, a tu drugi wpis z tego cyklu). Tradycyjnie będzie on podzielony na cztery tematyki, abyście łatwiej mogli znaleźć to, co Was interesuje najbardziej. :) 
blogi
Szczerze mówiąc w ciągu ostatnich kilku miesięcy przepadłam w tematyce blogów lifestylowych (chyba nie da się ukryć, iż ta kategoria jest mi najbliższa). Moimi ulubionymi stały się: blog Aliny, który zna prawdopodobnie każda polska blogerka pisząca o "stylu życia", a także blog mojej imienniczki – Pauliny
Obie te strony łączy zamiłowanie ich autorek do grafiki komputerowej i ogromna kreatywność, którą nie da się nie zarazić. Gdy tylko zajrzyjcie na ich blogi (o ile jeszcze tego nie zrobiliście), to w Waszych głowach z pewnością zaczną powstawać pomysły na nowe inwencje twórcze.
instagram
Jeśli mowa o profilach instagramowych, tutaj ich tematyka jest nieco bardziej różnorodna. Zarówno profile dotyczące wystroju wnętrz, jak i te poświęcone przepisom bardzo przypadły mi do gustu. 
Ulubieńcem w pierwszej kategorii jest mynordicroom, który, tak jak powyższe blogi, włącza kreatywne myślenie, a jasne wnętrza baaardzo cieszą oko. 
Jeśli natomiast lubicie zdrowo jeść, ale nie macie pomysłu na nietuczące i zarazem pyszne zamienniki Waszych ulubionych dań, to koniecznie zajrzyjcie na profil Eweliny, gdzie dzieli się z obserwatorami prostymi przepisami np. na świetne ciasta.
Ostatnim już profilem jest ten o nazwie noholita, prowadzony przez (chyba) francuską blogerkę. Uwielbiam jej fryzurę i niebanalny styl, więc jeśli i Wy preferujecie coś "innego", to z pewnością się nie zawiedziecie. :)
sport
Niestety tutaj zostawię puste miejsce, gdyż w mojej "ćwiczeniowej rutynie" (o ile praktyczny brak ćwiczeń nadal można nazywać rutyną) nic się nie zmieniło.
inne
Tutaj po prostu musi znaleźć się ten pokaz, który prezentowany był w amerykańskiej wersji "Mam Talent" – Freckle Sky.

Z tego miejsca chciałam także z całego serca podziękować Paulinie z bloga Polinska, która zupełnie bezinteresownie pomogła mi w kwestii tworzenia grafik (podobnych do tych z dzisiejszego wpisu). Rzadko kiedy proszę kogoś o radę, jeśli chodzi o bloga, jeśli jednak coś takiego ma miejsce, czuję się zobowiązana zwrócić uwagę na fakt, iż bez czyjejś pomocy nie dokonałabym danej rzeczy. Jeszcze raz dziękuję! :)

Jak zwykle ciekawa jestem, czy znacie którąś z powyższych stron? A może sami chcecie podzielić się linkami np. do profili na Instagramie, które są Waszymi ulubionymi? :)
Post przypadł Ci do gustu?
Polub go lub udostępnij znajomym:


5 komentarzy

 1. Uwielbiam zarówno bloga Aliny jak i Pauliny! Dwa cudowne miejsca w sieci, które po prostu trzeba znać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam te blogi i często odwiedzam! I nie masz mi za co dziękować, cieszę się, że mogłam Ci pomóc :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Julia;-)
  Paulina pełen szacun,przeczytałam od deski do deski...

  OdpowiedzUsuń

© 2012 - 2018 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!WRÓĆ NA GÓRĘ