SIMPLISTIC – blog lifestylowy

Olej rycynowy – świetny sposób na zagęszczenie brwi
📅     

Olej rycynowy – świetny sposób na zagęszczenie brwi

Która z Was nie zna określenia „instagramowe brwi”? Myślę, że większość się z nim spotkała i dokładnie wie, o co w nim chodzi. No właśnie – o co? Termin ten powstał po narodzeniu się trendu na gęste, ciemne brwi, które stały się must have mnóstwa dziewczyn. 
Dzisiaj jednak o większą popularnością cieszy się bardziej naturalna otoczka naszych oczu, którą zapoczątkował jeden z aniołków Victoria's Secret – Gigi Hadid. I właśnie temu tematowi poświęcony będzie ten wpis – powiem o sposobie na naturalnie gęste, ciemniejsze brwi, które nie potrzebują dodatkowego konturowania. 

olej rycynowy

Jak to zrobić?
Odpowiedź na to pytanie widnieje na powyższym zdjęciu – w zagęszczeniu, przyciemnieniu i przyspieszeniu wzrostu brwi, pomoże nam olej rycynowy
Stosowany codziennie na oczyszczone włoski wzmacnia je i jednocześnie pobudza do wzrostu, na czym najbardziej nam zależy, prawda? 
Podczas zapuszczania brwi, trzeba oczywiście pożegnać się z pęsetą – jedno z cięższych wyrzeczeń podczas tego okresu, gdyż nowe włoski są bardzo... irytujące. Cierpliwość należy do kluczowych czynników w drodze do pięknych brwi – co prawda u mnie pierwsze efekty widoczne były już po ok. 1,5 tygodnia codziennego stosowania. Każdy jednak reaguje inaczej, w związku z czym jakiekolwiek rezultaty mogą być widoczne szybciej, bądź (niestety) później niż u mnie.
Pierwotnym działaniem olejku rycynowego jest przeczyszczanie, więc radziłabym uważać podczas jego stosowania. ;)

sposób na gęste brwi
Z pewnością liczycie na zdjęcie mojej „przemiany”, niestety w dzisiejszym wpisie jeszcze się powstrzymam przed publikacją „nowych brwi”, a pochwalę się nimi, gdy już  100% będę z nich zadowolona. :)

Ciekawa jestem, czy znacie ten sposób? A może macie inne ciekawe pomysły na pobudzenie brwi do wzrostu?

Post przypadł Ci do gustu?
Polub go lub udostępnij znajomym:


1 komentarz

  1. Nie znam innych sposobów i o tym także słyszę po raz pierwszy. Jestem bardzo ciekawa efektów :D

    http://aniaszumlas.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

© 2012 - 2018 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!WRÓĆ NA GÓRĘ