SIMPLISTIC – blog lifestylowy

Kontakt & współpraca

Na stronie SIMPLISTIC nie pojawiają się reklamy wszystkiego, gdyż z szacunku do odbiorców nie chcę prezentować czegoś, co nie pasuje do tematyki bloga, która mimo wszystko i tak jest dość obszerna. Podobnie jest z recenzjami – wszystko, co pojawia się na blogu jest w 100% moją opinią.

Prawie wszystkie zdjęcia publikowane na blogu (poza tymi pochodzącymi z postów z kategorii: wishlist i inspiracje) są mojego autorstwa, ich obróbka to także moje „dzieło”. To samo tyczy się tekstów, które można tu przeczytać – piszę i redaguję je tylko ja. Jeśli więc podoba Wam się styl prowadzenia tej strony, to macie pewność, iż jeśli dojdzie do podjęcia przez nas współpracy, jej „owoc” będzie w stylu tego, co na SIMPLISTIC zostało już udostępnione.

PROFIL CZYTELNIKÓW BLOGA

92%8%
KOBIETYMĘŻCZYŹNI18-2464%
25-3428%
35-448%
Ponad połowę, bo aż 64% czytelników bloga SIMPLISTIC stanowią osoby znajdujące się w przedziale wiekowym 18-24.


Blog przypadł Ci do gustu? Sprawdź co mogę zaoferować w ramach współpracy.

Zaufali mi:
(między innymi)


Jakie są zainteresowania czytelników tego bloga?
W zwiąku z tym, iż większość odbiorców SIMPLISTIC to kobiety poniżej 24 roku życia, także ich zainteresowania dotyczą typowo kobiecych tematów, są to m.in.:
– uroda;
– styl;
– zakupy;
– styl życia;
– podróże;
– wystrój wnętrz.

Jeśli więc grupą docelową Twojej firmy jest żeńska część społeczności przed trzydziestką, to pokrywa się ona z typem czytelników bloga SIMPLISTIC.

© 2012 - 2017 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!@ SIMPLISTICBLOG