SIMPLISTIC – blog lifestylowy

Kontakt & współpraca

Na stronie SIMPLISTIC nie pojawiają się reklamy wszystkiego, gdyż z szacunku do odbiorców nie chcę prezentować czegoś, co nie pasuje do tematyki bloga, która mimo wszystko i tak jest dość obszerna. Podobnie jest z recenzjami – wszystko, co pojawia się na blogu jest w 100% moją opinią.

Prawie wszystkie zdjęcia publikowane na blogu (poza tymi pochodzącymi z postów z kategorii: wishlist i inspiracje) są mojego autorstwa, ich obróbka to także moje „dzieło”. To samo tyczy się tekstów, które można tu przeczytać – piszę i redaguję je tylko ja. Jeśli więc podoba Wam się styl prowadzenia tej strony, to macie pewność, iż jeśli dojdzie do podjęcia przez nas współpracy, jej „owoc” będzie w stylu tego, co na SIMPLISTIC zostało już udostępnione.


92% czytelników bloga stanowią kobiety, natomiast największy przedział wiekowy, bo aż 58%, to osoby między 18 a 24 rokiem życia.

Wszystkie firmy, które zainteresowane są współpracą, proszę o kontakt za pośrednictwem mejla lub formularza. Ja w ramach współpracy oferuję:
– linki sponsorowane;
– wpisy sponsorowane (min. 300 słów i autorskie zdjęcia z retuszem i obróbką);
– recenzję produktu – w konkretnych przypadkach w ramach współpracy barterowej;
– umieszczenie banera na blogu;
– współorganizację konkursu na stronie bloga na Facebooku (fb.com/simplisticblog).

Posty na blogu tworzone są z uwzględnieniem technik SEO.


Zaufali mi:
(między innymi)

© 2012 - 2017 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!@ SIMPLISTICBLOG