SIMPLISTIC – blog lifestylowy

Kilka słów o mnie

Nazywam się Paulina Biernacka i aktualnie mieszkam w Poznaniu. Z wykształcenia jestem magistrem dziennikarstwa (specjalność reklama i promocja), z zawodu specjalistą ds. marketingu.

Pisać lubię od zawsze, a kilka lat temu do moich pasji dołączyła fotografia i grafika komputerowa, dzięki tym trzem hobby bardzo łatwo zaaklimatyzowałam się w „świecie blogowania” i odnalazłam swój własny styl prowadzenia strony.

Nietrudno zauważyć, że prostota i minimalizm w każdej postaci to coś, co lubię i czym chcę „zarazić” czytelników bloga – zarówno poprzez jego szatę graficzną, jak i same treści na nim publikowane.


O czym jest ten blog?

SIMPLISTIC (wcześniej itspaulinab) jest blogiem lifestylowym, który powstał 10 marca 2012 r. z pasji do fotografii, minimalizmu, a także dzielenia się z innymi swoimi przemyśleniami.

Główną kategorią strony jest lifestyle, do której zaliczają się m.in. dwa cykle postów: Ciekawe miejsca w sieci i Dobre, bo polskie. Dodatkowo znaleźć tu można także wpisy poświęcone recenzjom kosmetyków, a także przepisom kulinarnym.

Czym robię zdjęcia?

Zdjęcia publikowane na blogu robione są przy użyciu lustrzanki Nikon D5200 z obiektywami: Nikkor 50mm f/1,4 G i 18-105mm f/3.5-5.6G. Wcześniej fotografowałam aparatem kompaktowym – Nikonem COOLPIX L810.

Każde ze zdjęć poddawane jest obróbce graficznej w programie Photoshop.

Jeśli chcecie być informowani o nowościach pojawiających się na blogu, subskrybujcie jego kanał!

© 2012 - 2017 SIMPLISTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone!@ SIMPLISTICBLOG